View Single Post

stare 15-05-19, 09:39   #7 (permalink)
puciu
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał BezStraha Zobacz post
Po co miałbym czytać te historie? Ta władza to ta sama banda okrągło stołowa ,więc to samo dno od '89. Wystarczy że poczytałem
te bzdury co wypociles z siebie i wystarczy mi na ocenę twojej zalosnej wiedzy na ten temat.
Teraz kilka sprostowan... TVN jest tak amerykański jak DANZ brytyjski. Amerykańscy żydzi rosyjskiego pochodzenia to wiekszosciowi udziałowcy.
USA czy TVN to nasz glowny sojusznik? W czym? W tym ze napadamy z nimi i okupujemy kraje których polityka im się nie podoba bądź chcą je zniewolic. Aha zapomniałem broni nas 2000 marines przed kilku milionowa armia zza Buga.
Prywatyzację zakładów ( wtedy to nie były spółki dziecko). ..cukiernie, cementownie , śnieżka, goplana ,Wedel , Diora i mnóstwo innych zakładów pracy ,gdzie produkcja była przenoszona za granicę ,zakład likwidowany a ludzie bez pracy. Poczytaj o tym co zrobiono z elwro. Zakład mógł na tamte czasy produkować świetny sprzęt komputerowy ,został sprzedany, zlikwidowany a linie produkcyjne wywiezione na zachód.
Ten twój dalszy bełkot ciężko jest zrozumieć , wiec napisze tylko ze nie pisz o logice ,bo nie masz o niej zielonego pojęcia.
Tam gdzie są wielkie pieniądze nie ma miejsca na logikę gdy można okraść i skopac słabszego.
Zanim chlopczyku kogoś obrazisz ,proponuje wyłączyć TVN i Eske, otworzyć książkę ,bądź zapoznać się z tematem jeśli nie masz o nim pojęcia lub go nie doswiadczyles.
Jak wyżej napisałem...dalsza dyskusja jest zbędna.
żałosny jesteś ty skoro nie rozumiesz nawet prostej ironi...no i te sprywatyzowne cukiernie ...ybeani niemcy teraz podnoszom ceny na jagodzianki i bułki z serem

aha teraz amerykanscy zydzi rosyjskiego pochodzenia ...brakuje jescze cyklistow i gejow...niech zgadne caly dzien chodzisz w aluminiowej czapce ? Kiedy dotrze do CIebie, ze to w Polsce są debile ? a kto sprytny korzysta...no szkoa ze nawet nasi etatowi milardzerzy nie wyczuli takiej akcji za frajer

Mam nadzieje ze niedlugo niemcy wezma za dupe te nasze cudowne kopalnie..zakmna to wpizdu i za 20 lat kolejny nawiedzony bedzie plakał ...ahh jakie to było dobre ...kurłła kiedys to było.

Ps. zobacz co sie dzieje teraz w azotach...juz dawno chcieli to wpizdu posprzedawac bo zaden partyjny jelop nie potrafi zarazdzac takim przedsiebiorstwem ..no i jak dobrze pojdzie to ze 2 zł bedzie warte niedługo

puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem