View Single Post

stare 14-05-19, 21:23   #6 (permalink)
BezStraha
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
kto pisze ze prywatyzacja w rece niemcow byla ok? Jakich niemcow? jaka prywatyzacja? przykłądy? skoro to były takie złote dile czemu ze szwagrem nie sprzedaliście butelek na skupie nie braliscie za 1zl cudownych polskich spolek.

TVN jest amerykanski trollu, to nasz gówny sojszunik i miejsce utylizacji publicznej kasy ...do tego prowadzacy wojne handlowa z Eu ...którymi wg. zawartości Twojego pustego garnka steruja niemcy...na logkike z podstawowki raczej na reke byloby im dalsze uzaleznianie od siebie ...a nie robienie dobrze niemcom XD

a tu masz troche o nieskazitelnym u wladzy XD

http://www.turalinski.pl/blog-kazimi...wiekiem-putina
Po co miałbym czytać te historie? Ta władza to ta sama banda okrągło stołowa ,więc to samo dno od '89. Wystarczy że poczytałem
te bzdury co wypociles z siebie i wystarczy mi na ocenę twojej zalosnej wiedzy na ten temat.
Teraz kilka sprostowan... TVN jest tak amerykański jak DANZ brytyjski. Amerykańscy żydzi rosyjskiego pochodzenia to wiekszosciowi udziałowcy.
USA czy TVN to nasz glowny sojusznik? W czym? W tym ze napadamy z nimi i okupujemy kraje których polityka im się nie podoba bądź chcą je zniewolic. Aha zapomniałem broni nas 2000 marines przed kilku milionowa armia zza Buga.
Prywatyzację zakładów ( wtedy to nie były spółki dziecko). ..cukiernie, cementownie , śnieżka, goplana ,Wedel , Diora i mnóstwo innych zakładów pracy ,gdzie produkcja była przenoszona za granicę ,zakład likwidowany a ludzie bez pracy. Poczytaj o tym co zrobiono z elwro. Zakład mógł na tamte czasy produkować świetny sprzęt komputerowy ,został sprzedany, zlikwidowany a linie produkcyjne wywiezione na zachód.
Ten twój dalszy bełkot ciężko jest zrozumieć , wiec napisze tylko ze nie pisz o logice ,bo nie masz o niej zielonego pojęcia.
Tam gdzie są wielkie pieniądze nie ma miejsca na logikę gdy można okraść i skopac słabszego.
Zanim chlopczyku kogoś obrazisz ,proponuje wyłączyć TVN i Eske, otworzyć książkę ,bądź zapoznać się z tematem jeśli nie masz o nim pojęcia lub go nie doswiadczyles.
Jak wyżej napisałem...dalsza dyskusja jest zbędna.

BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem