View Single Post

stare 14-05-19, 20:43   #1 (permalink)
Konrad "Budyń" Budynek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Postów: 1536
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Powrót między liny i debiut Murata Gassijewa w wadze ciężkiej planowany na 27 lipca


Jak poinformował Dan Rafael, wyczekiwany od dłuższego czasu powrót na ring byłego zunifikowanego mistrza wagi junior ciężkiej, Murata Gassijewa (26-1, 19 KO) jest planowany na 27 lipca. Lokalizacja, póki co, nie została określona, jednak cała gala będzie miała miejsce niemal na pewno w USA.

Rosjanin najprawdopodobniej nie będzie brał udział w walce wieczoru. Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo, że jego kolejny występ odbędzie się podczas wieczoru, gdzie daniem głównym będzie występ Maurice'a Hookera.

Nie wiadomo, kto będzie przeciwnikiem pięściarza z Władykaukazu, jednak po tak długim rozbracie z ringiem (w lipcu minie rok) nie należy się rzecz jasna spodziewać porywającego nazwiska. Być może za to główne wydarzenie nam to wynagrodzi, ponieważ swego czasu Eddie Hearn zaznaczył, iż chce złożyć Bobowi Arumowi i Jose Ramirezowi propozycję walki unifikacyjnej, której stawką byłyby pasy WBO i WBC. Oferta podobno została wysłana, natomiast nie wiadomo, jak na taki pomysł zapatruje się szef grupy Top Rank. 26-latek z Kalifornii zdążył już wyrazić swoje zainteresowanie.

Źródło: Dan Rafael

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem