View Single Post

stare 14-05-19, 13:00   #8 (permalink)
Krystian Sander
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Witaj Tomek, dobrze Cię tutaj widzieć!

Również zastanawiam się czemu niby, mając choćby swojego Huntera, Hearn miałby tak bardzo chcieć walki z Ortizem. Również uważam go nadal za jedno z największych zagrożeń dla Joshuy i również uważam, że tej walki nigdy nie będzie. Nie wierzyłem, że on kiedykolwiek chciałby postawić Kubańczyka przed Joshuą, ale z drugiej strony ta oferta... Ale kto wie, jak poważna była? A może było to tylko badanie sytuacji, zapytanie, które dostało jednocześnie kilku bokserów i wybrano najtańszego? Przypomnę, że Hearn jeszcze bez decyzji Ortiza mówił w mediach, że raczej nie przyjmą tej propozycji... Zmiana z Millera na Ortiza, na kontrboksera, w dodatku mańkuta, to byłoby ryzykowne.

W każdym razie Ruiz to całkiem spoko opcja w tych okolicznościach, ale brak walki z Ortizem zawsze będzie mnie uwierał... Inna sprawa, że postawa TEAM ORTIZ nie jest jednoznaczna i budzi też pewne podejrzenia. Tego jednego razu większa wina może być po stronie kubańskiej, nawet tak zadeklarowany krytyk opcji hearnowskiej, jak ja, jest w stanie to przyznać i zaakceptować Nadal też uważam, że możliwe, że Ortiz i jego ludzie robią dobrą minę do złej gry, przerzucają winę na drugą stronę, by zamaskować "niegotowość" Luisa do tej walki. Jako pierwszy pisał o tym Leszek Dudek i był to bardzo rozsądny scenariusz.

Całej prawdy pewnie już nie poznamy.

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem