View Single Post

stare 13-05-19, 09:36   #1 (permalink)
Konrad "Budyń" Budynek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Postów: 1536
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Fury: dajcie facetowi mistrzowską szansę na litość boską!


W zeszłym tygodniu federacja WBC podała kilka ciekawych informacji, dotyczących najbliższej przyszłości, takich jak na przykład zarządzenie pojedynku Wasyla Łomaczenki z Luke'iem Campbellem o wakujący tytuł w limicie 135 funtów czy ogłosiła, iż chce, aby Dillian Whyte (25-1. 18 KO) skrzyżował rękawice z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) w ramach ostatecznego eliminatora do walki z Deontayem Wilderem.

Jak wiemy, taki pomysł Mauricio Sulaimana bardzo nie spodobał się promotorowi Whyte'a, Eddiemu Hearnowi, który pragnie, aby ewentualne zwycięstwo "Body Snatchera" nad Oscarem Rivasem już dało temu pierwszemu status obowiązkowego pretendenta. Do całej sprawy odniósł się także złotousty "Gipsy King", który, jak zawsze, mówi wprost, co na dany temat myśli.

- Nie będę do niczego przez nikogo zmuszany. To bardzo niesprawiedliwe, w jaki sposób traktują Whyte'a. Nie wiem, co jeszcze musi zrobić. Jest "jedynką", dajcie facetowi mistrzowską szansę na litość boską! - grzmi samozwańczy "Król Cyganów".

Dodatkowo Eddie Hearn w jednym z wywiadów stwierdził, że ostatecznie jest gotowy spróbować zorganizować taką walkę, jednak nie wierzy, by Fury był tym zainteresowany, co raczej potwierdzają powyższe słowa. Wydaje się zatem, że jeden z najnowszych pomysłów World Boxing Council nie zostanie wcielony w życie.

Źródło: Michael Benson, Behind The Gloves

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem