View Single Post

stare 19-04-19, 00:53   #1 (permalink)
Krystian Sander
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Postów: 18877
Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Skompromitowana Adalaide Byrd wyznaczona do punktowania walki Canelo - Jacobs?


Jak można traktować boks poważnie, jeżeli skompromitowana nie tak dawno pani sędzia ponownie może dostać angaż do walki, w której dobrzy fachowcy oceniający pojedynek są tak bardzo wyczekiwani przez cały bokserski świat?

Oto pani Adalaide Byrd, jak dowiedział się portal BoxingScene, znalazła się w gronie sędziów, którzy mogą zostać wyznaczeni do punktowania starcia Canelo Alvareza (51-1-2, 35 KO) z Danielem Jacobsem (35-2, 29 KO). Oczywiście obozy bokserów mogą kwestionować obecność poszczególnych osób w obsadzie sędziowskiej, ale główna decyzja w tym przypadku będzie należeć do NSAC.

Przypomnijmy, że Adalaide Byrd w pierwszej walce Canelo Alvareza z Giennadijem Gołowkinem wypunktowała wygraną Meksykanina w stosunku 118-110, co było całkowitą hańbą.

Daniel Jacobs już oznajmił, że nie wyobraża sobie, by Byrd punktowała jego majową potyczkę z Alvarezem. Amerykanin potwierdził też, że jego zespół otrzymał listę sędziów, z których NSAC wybierze trójkę sędziowską na bój na szczycie wagi średniej.

Na zdjęciu poniżej pani Byrd przyglądająca się walce Canelo z "GGG" w bliskim towarzystwie Mauricio Sulaimana...


Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem