View Single Post

stare 17-04-19, 20:06   #7 (permalink)
Tejksio
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

W mojej opinii zdanie na temat monopolistycznej pozycji promotorów KP praktycznie wyczerpuje temat. Jest to żałosne i nieco paniczne.
Co do ustawki. Kiedyś do mojego miasta przyjechał Jarosław Kaczyński. Z ciekawości poszedłem. Scenariusz identyczny jak przy wielu wystąpieniach w TV. Praktycznie te same żarty, identyczne (!!!) reakcje publiczności itd.. Nie mam wątpliwości, że wszystko było wyreżyserowane, a co niektórzy ludzie podstawieni. Całość robiona pod publiczkę, typowa propaganda. I widzę, że po latach nic się nie zmieniło - pełna manipulacja, szczególnie poprzez media trwa. Sukces goni sukces. Tylko czemu nie tylko u mnie jak widać budzi to niesmak?
Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
W ogole nie rozumiem jak sie ma niszczenie kariery zawodnika do wystawiania takiego Szymanskiego z Talarkiem? Rozumiem puszczenie Wawrzyka na Powietkina czy Kolodzieja na komandosa, tam mozna sie nadziac na krzywde, ale walki na zblizonym poziomie sportowym to ma byc narazanie zawodnika na zakonczenie kariery? Przeciez tylko w boksie jest to patologiczne nabijanie licznika wygranych walk. W innych dyscyplinach przegrywa sie co chwile a w boksie robia promotorzy co moga zeby tylko pupil mial 0 przy porazkach. Jesli boks w Polsce ma sie ograniczac do koszmarnie nudnych zestawien ala AW to ja juz dziekuje i z takiej zabawy sie wypisuje na stale. Borek w jakims minimalnym stopniu przywrocil normalnosc i chwala mu za to. Niech sie bije Cieslak z Masternakiem czy Wlodarczykiem, Szymanski rewanzuje Talarkowi, przynajmniej cos sie dzieje. Kogo obchodzi boks bez chocby odrobiny emocji?
Dokładnie. Nie dajmy robić z siebie idiotów ludziom, którzy nie chcą pogodzić się z tym, że nie będzie zawsze chodzenia po najmniejszej linii oporu. Szeremeta bohaterem narodu na miarę Adamka, a walka Talarka z Szymańskim to samo zło? Nieźle.

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem