View Single Post

stare 15-04-19, 06:30   #1 (permalink)
Konrad "Budyń" Budynek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Postów: 1536
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Zwycięzca walki Andrade vs Sulęcki zostanie rywalem Gołowkina?


Mimo niedawnych perturbacji dotyczących problemów z ręką jednego z najlepszych naszych pięściarzy bez podziału na kategorie, Macieja Sulęckiego (28-1, 11 KO) zapowiada się, że uraz nie będzie aż tak problematyczny i ostatecznie "Striczu" stanie 22 lub 29 czerwca naprzeciwko czempiona federacji WBO w wadze średniej, Demetriusa Andrade'a (27-0, 17 KO) podczas jego występu w rodzinnym Rhode Island. Jak poinformował przed kilkoma godzinami Przemysław Garczarczyk, stawką będzie jednak nie tylko będący w posiadaniu Amerykanina tytuł.

Według polskiego dziennikarza pracującego dla Polsatu czy portalu Fightnews.com, zwycięzca czerwcowego pojedynku stanie się głównym kandydatem do walki z wracającym za dwa miesiące między liny Giennadijem Gołowkinem (38-1-1, 34 KO), która ma się odbyć pod koniec bieżącego roku.

Wszystko rzecz jasna po to, aby zbudować odpowiedni grunt pod trzecie starcie Saula Alvareza z "GGG". "Cynamon" za trzy tygodnie wystąpi w roli faworyta w pojedynku z Danielem Jacobsem o pasy WBC, WBA, IBF i The Ring. "Bombardier z Karagandy" z kolei przed wakacjami powinien skrzyżować rękawice z Hassanem N'Damem N'Jikamem. Jeśli Francuz nie sprawi niespodzianki, Gołowkin ma przystąpić do walki o pas WBO, aby planowana na przyszły rok trzecia walka "GGG" z "Canelo" miała status pełnej unifikacji w limicie do 160 funtów.

Źródło: redakcja, Przemysław Garczarczyk

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem