View Single Post

stare 13-03-19, 20:41   #7 (permalink)
Tejksio
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
o k** odważna teza. Mam wrażenie ze ludzie pamietaja dziś Petera z ostatnich walk, fakt że jego prime trwał krótko ale w pewnym okresie on wyglądał na nr 1 HW a na pewno mocny top 3 i gościa nie do zatrzymania. Ajagba to na razie gorący prospekt tylko. Swoją droga ja chyba pierwszy pisałem o nim ze jest znacznie ciekawszy od Yoki w okresie kiedy o Nigero nikt nie słyszał a mistrz olimpijski miał mocny start na profi. Niemniej dla mnie na tezy o potencjale porównywalnym do Petera należy forować ostrożnie. Ajagba wyglada jak milion dolców, ale tak samo wygladał swego czasu np Audley Harrison.
Widziałem najlepsze walki Petera, a ostatnią, którą oglądałem, to rewanż z Władimirem. Poza tym pisałem o potencjale, to jest materiał na bestię. Ale póki co tylko (i aż) materiał. Peter zawsze miał ograniczenia, których nie miał szans przeskoczyć, także fizyczne. Ajagba na pewno ma szansę być bardziej kompletnym zawodnikiem. Poza tym wyrwałeś zdanie z kontekstu, a moja argumentacja była równie ważna i teraz niepotrzebnie muszę się powtarzać, tworząc spam.

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem