View Single Post

stare 13-03-19, 20:08   #10 (permalink)
Dariusz Chmielarski
Felietonista

Nominowany 226 razy w 55 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał wektor Zobacz post
no ale balcerowicz jest wyksztalcony przez komunistyczne uniwersytety i byl czescia planu komunistow, komunistyczna polska byla zbankrutowana i komunisci zgodzili sie na demokracje ale pod ich kontrola i zeby zwalic wine za to co robil balcerowcz na demokracje jednoczesnie zapewnic sobie bezpieczne ladowanie i tak kto nie wygral wybory to zadzil balcerowicz i moj ojciec stracil oszczednosci w dolarach a sasiad byly ubek wiedzial kiedy wziazc kredyt by stac sie z dnia na dzien bogaty, przed tym ucieklem ja i rodzice Adasia z polski ktora ciegle przeciesz nie jest niepodlegla i mowie to jak eks zolnierz w nagielskim wojsku gdzie mnjie uczyli ze polska przegrala w procesie dziejowym i nie istnieje nie liczy sie w sensie geopolitycznym
Nie chciałem rozpętywać politycznej dyskusji w tym miejscu, ale z twojego wpisu wnioskuje, że dzisiaj także powinienem wyjechać z Polski i ubiegać się o azyl polityczny, bo Polską rządzi Kaczyński wykształcony za czasów komuny, który na pewno realizuje plan komunistów . A ponieważ Polska przegrała w procesie dziejowym i ciągle nie jest niepodległa, to najlepiej niech wszyscy stąd spierdolą i nie będzie więcej Polaków. Czy dobrze zrozumiałem?

Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem