View Single Post

stare 21-02-19, 09:15   #7 (permalink)
junior_13j
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Konrad "Budyń" Budynek Zobacz post
Ciekawi mnie, co jest powodem, że Hearn przy takim doświadczeniu i jakości Okoliego decyduje się puścić go na zawodnika kalibru Liebiediewa? Oczywiście, Denis ma prime dawno za sobą, ale jeśli ktokolwiek ma zamiar coś ulepić z Lawrenca to raczej na bezpiecznym gruncie. Czyżby Edek też już miał dość swojego podopiecznego i zdecydował się go wysłać z nadzieją na kasację?
Może przejrzał na oczy i zrozumiał, że obecność Okoliego na danej gali nie tylko nie podnosi wartości gali a wręcz ja zaniża ze względu na paskudny i szarpany "styl" walki Lewrenca? I dał młodemu ultimatum - jedz do Rosji pokaż się z dobrej strony, wygraj a może wrzucę cię z powrotem na moją galę? Albo nic mu nie mowil i sam podjął decyzję że nie będzie holował tego pokraka i psuł widowiska i postawił na nim krzyżyk?
Może w Rosji nauczą go walczyć czysto, bo na brytyjskim podwórku raczej nie ma co na to liczyć. Jak dostanie jedno czy drugie ostrzeżenie i odjęcie pkt to może zacznie walczyć...
A poza tym ja wcale niebylbym taki pewny że schyłkowy specnaz go pokona. Niestety. Wszystko moim zdaniem w rękach sędziów. Bo jakoś nie wierzę że Denis zdoła znokautować ta "bokserską karykaturę".

junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem