View Single Post

stare 09-02-19, 17:03   #1 (permalink)
Krystian Sander
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Włodarczyk: Kownacki ośmieszył Szpilkę, a on jeszcze się sadzi, zamiast przeprosić

Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39 KO) uważa, że jego walka z Arturem Szpilką (22-3, 15 KO) jest w tym roku bardzo możliwa. "Diablo" przy okazji wizyty w studio TVP Sport wbił też swojemu możliwemu rywalowi kilka szpilek. Jak wszyscy doskonale wiemy, Szpilka i Włodarczyk od dawna za sobą nie przepadają, a swego czasu w gymie KP doszło między nimi do rękoczynów.

– Naprawdę nie głaszczę z lewej ręki i mogą się o tym przekonać zawodnicy, którzy ze mną boksowali. Jeśli cios wejdzie, to bez różnicy czy trafię go w czoło czy w brodę. Jestem przekonany, że wygrałbym tę walkę. Uwierzcie mi, to byłby Włodarczyk, który w ringu szuka dobrego strzału, by zakończyć walkę. Oczywiście, nie nastawiałbym się wyłącznie na nokaut - mówił Włodarczyk.

– Nie chcę się zniżać do pewnego poziomu. Mówi, że "trzęsę portkami"? Poczekajcie... Dwie walki z Mollo i cztery razy na glebie. Ciężki nokaut z Wilderem. Ktoś inny dotyka jego brodę i on znowu pada. Kownacki w ringu go ośmieszył, a Szpilka jeszcze się "sadzi", zamiast ukłonić się grzecznie i przeprosić? Przepraszam, niech zdobędzie jakikolwiek pasek od spodni i niech wtedy więcej szczeka w mediach - dodał "Diablo".

Źródło: sport.tvp.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem