View Single Post

stare 14-01-19, 14:00   #1 (permalink)
Konrad "Budyń" Budynek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Postów: 1536
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Nie będzie trzeciej walki Canelo z GGG? Kazach ciągle nie podjął decyzji w sprawie TV


Po pojawieniu się dość niespodziewanych informacji, jakoby syn Franka Warrena rozpoczął rozmowy z Giennadijem Gołowkinem (38-1-1, 34) dotyczące ewentualnej potyczki z Billym Joe Saundersem, obóz największego rywala Kazacha, "Canelo" Alvareza (51-1-2, 35 KO), reprezentowany przez Erica Gomeza i na żądanie Oscara De La Hoi, natychmiast rozpoczął rozmowy na temat trzeciej walki pomiędzy tytanami wagi średniej, która miałaby mieć miejsce oczywiście 4 maja podczas Cinco De Mayo w T-Mobile Arenie w Las Vegas.

Gomez niezwłocznie nawiązał kontakt z promującym Gołowkina Tomem Loefflerem, mając nadzieję na pozytywne zwieńczenie sprawy. Jak się okazuje jednak, w opinii prezydenta Golden Boy Promotions, druga strona nie jest wcale tak mocno zainteresowana dokończeniem trylogii między głównymi bohaterami, jak mogłoby się początkowo wydawać.

- Wygląda na to, że [Gołowkin] już nie chce Canelo. Preferuje łatwe walki, jak wcześniej. Zobaczymy - stwierdził krótko Gomez.

Ponadto okazuje się, że choć wydawało się to na pewnym etapie wręcz nieuniknione, "Bombardier z Karagandy" wcale nie zdecydował jeszcze, z którą stacją zwiąże swoją pięściarską karierę. Wrześniowa potyczka z Alvarezem była ostatnią w ramach wcześniej zawartego porozumienia z telewizją HBO i teraz Gołowkin wybiera pomiędzy PBC, ESPN i DAZN.

- Kiedy Giennadij zdecyduje, co chce robić, wyda oficjalne oświadczenie - ogłosił dziś w nocy wcześniej wspomniany Loeffler.

Źródło: Twitter/Michael Benson

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem