View Single Post

stare 13-01-19, 15:53   #1 (permalink)
Krystian Sander
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Erickson Lubin chce rewanżu z Jermellem Charlo

Kiedy w październiku 2017 roku Jermell Charlo (31-1, 15 KO) i Erickson Lubin (19-1, 14 KO) wychodzili do jednego ringu, fani mogli spodziewać się prawdziwej uczty. Oto naprzeciw siebie stanęli: wciąż rozwijający się czempion w limicie do 154 funtów i niebezpieczny, gorący prospekt. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna dla jednego z bohaterów tamtego pojedynku.

Erickson Lubin po raz pierwszy w karierze został rzucony na głębokie wody i bardzo szybko dał się złapać rywalowi kończącym uderzeniem. "The Hammer" zrobił sobie później dłuższą przerwę, zmienił trenera, wygrał jedną walkę rozgrzewkową i w kampanii 2019 chce zaistnieć na nowo. Cele główne? Rewanż z Jermellem i zdobycie mistrzowskiego pasa.

- Chcę być aktywny i chcę pasa mistrzowskiego w tym roku. Nie ma dla mnie większego znaczenia, z kim się zmierzę. Zdecydowanie, chcę rewanżu z Charlo w najbliższej przyszłości. Nie obawiam się walczyć z nikim. Pozostawałem w świetniej formie przez cały miniony rok, a teraz czas na wielkie walki - mówił Erickson Lubin, który 9 lutego stanie w szranki z weteranem Ishe Smithem.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem