View Single Post

stare 11-01-19, 13:09   #1 (permalink)
Konrad "Budyń" Budynek
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Whyte dostał "niedorzeczną" ofertę walki z Joshuą. Jest otwarty na starcie z Kliczką

Dyskusja na temat pięściarzy, jacy mają wystąpić 13 kwietnia na stadionie Wembley nabiera coraz większych rozpędów. Niedawno informowaliśmy, że w kuluarach krążą wiarygodne plotki o pomyśle walki Dilliana Whyte'a (25-1, 18 KO) z mającym wrócić z emerytury Władimirem Kliczką, a teraz "The Body Snatcher" w rozmowie z talkSPORT.com poinformował, iż niedawno otrzymał oficjalną propozycję dotyczącą rewanżowej walki z zunifikowanym czempionem wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO).

Nie oznacza to jednak, że nagle sytuacja się zmienia o sto osiemdziesiąt stopni. Oferta, jaka została przedstawiona Whyte'owi, jest w jego odczuciu "kompletnie niedorzeczna" pod względem finansowym.

- To absolutnie niedorzeczne. To o wiele mniej, niż otrzymałem za walkę z Chisorą. Nie sądzę, aby [Joshua] chciał ze mną walczyć. Są dla niego łatwiejsze wypłaty i wie, że sprawie mu problemy - stwierdza Whyte, który ustosunkował się także do pogłosek mówiących o jego domniemanej potyczce z Władimirem Kliczką. Jak można było się spodziewać, jest na nią rzecz jasna otwarty.

- Będę walczył z Kliczką i go znokautuję, jeśli wróci. Jest świetnym bokserem, ale wierzę, że teraz jest mój czas. Wiem, jak powinienem z nim walczyć - stwierdza jak zawsze pewny siebie Brytyjczyk.

Źródło: Twitter/Michael Benson

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem