View Single Post

stare 11-01-19, 10:48   #9 (permalink)
Konrad "Budyń" Budynek
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał wariat3000 Zobacz post
kliczko widzi ile hajsu pojawilo sie w hw,a forme trzyma. natomiast zarowno z millerem,whytem,AJ i furym nie bylby faworytem.
Hearn, jeśli w ogóle, to nie chce go ściągnąć aby Kliczko odzyskał tytuł tylko aby zapełnić datę 13 kwietnia i wywiązać się z umowy. Khan vs Brook mu wypadło, AJ vs Whyte niby można ale ludzie będą narzekać. A jeśli w kwietniu doszłoby do walki Whyte vs Kliczko i w maju AJ vs Miller to Matchroom praktycznie wyszłoby bez wizerunkowego szwanku. AJ vs Whyte będzie zawsze możliwe, jednak będzie to walka z cyklu tych do odfajkowania i która w mojej opinii wzbudzi mniejsze zainteresowanie niż Whyte vs Kliczko.

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Raz, że chętnie bym to obejrzał, a dwa, że widokiem znokautowanego Whyte'a zaskoczony bym nie był. Nie wiem czy to jest w charakterze, mentalności Kliczki, takie spontaniczne powroty, to raczej gość, który lubi się trzymać swoich postanowień, ale to na pewno byłoby wydarzenie. A boks potrzebuje wydarzeń.
Ja również zacierałbym ręce na ten pojedynek. Jak wiemy, Władimir lubi mieć wszystko zaplanowane, ale pytanie, czy nad takim powrotem, jeśli się on wydarzy, też nie miał wcześniejszej kontroli? W końcu pomysł pojedynku Kliczki z Joshuą także pojawił się w mediach nagle. Poza tym, jeśli wierzyć jego słowom, Kliczko tuż przed ogłoszeniem emerytury miał przygotowane dwie wersje nagrania wideo i w ostatniej chwili zdecydował o publikacji tego z ostatecznym "nie".

Jak już wspominałem, wielkie rzeczy lubią wielką ciszę, źródło, choć nie dające 100% pewności, brukowcem także nie jest. Zobaczymy co się wydarzy. Za organizację trzymam kciuki. Ze względu na niesamowitą ilość znaków zapytania, jakie przy takiej walce można postawić i podobną ilość odpowiedzi, jaką taka walka by nam udzieliła. Kliczko w formie to dobra wiadomość dla boksu.

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
To byłaby 2 lata od jego ostatniej walki, ciekawe jak by wyglądał ale śmierdzi mi tu sporą rdzą.

No i musiałaby być dobra karta bo jednak Whyte z Kliczko to nie sądze żeby wyprzedali wembley
Podobno jest blisko Usyk vs Powietkin, w co co prawda nie uwierzę póki nie zobaczę. Whyte vs Kliczko, Usyk vs Powietkin, może kolejna walka Chisory i już jest bardzo fajna frekwencja, przynajmniej tak myślę.

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem