View Single Post

stare 10-01-19, 18:06   #1 (permalink)
Andrzej Pastuszek
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 631 razy w 118 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 49
Domyślnie Jaime Munguia: znokautowałbym Hurda, Harrisona i Charlo

Mistrz WBO w wadze junior średniej Jaime Munguia (31-0, 26 KO) stoczy 26 stycznia trzecią obronę tytułu, tym razem przeciwko Takeshiemu Inoue, ale młody czempion myśli już o starciach z innymi posiadaczami pasów. Meksykanin uważa, że znokautowałby zarówno Jarretta Hurda, jak i Jermella Charlo oraz Tony'ego Harrisona. Munguia będzie w swoim czasie również zainteresowany gwiazdami wagi średniej Giennadijem Gołowkinem i Canelo Alvarezem.

- Jestem świadomy tego co robię i nie czuję żadnej presji. W końcu przejdę do wagi średniej na walki z Gołowkinem i Alvarezem. To jest ryzyko, ale zawsze jest ryzyko, kiedy się podejmuje najlepszych. Myślę, że przejdę wyżej za rok. Teraz jednak koncentruję się na najbliższej walce - powiedział Munguia.

- Hurd, Charlo i Harrison walczą dla Showtime, a ja będę boksował na DAZN. Nie wiem jakie znaczenie polityka będzie miała w organizacji walk z nimi. Miejmy nadzieję, że zmierzę się z nimi w tym roku albo później w wadze średniej. Widziałem ich komentarze na mój temat. Może lekceważą mnie z powodu młodego wieku. Tak, czy inaczej w ringu nabiorą do mnie szacunku. Znokautowałbym każdego z nich. Jestem pewny, że stać mnie na to
- dodał Jaime.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem