View Single Post

stare 10-01-19, 13:47   #1 (permalink)
Andrzej Pastuszek
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 631 razy w 118 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 49
Domyślnie Lawrence Okolie chce sprawdzić się z Denisem Lebiediewem

Najlepszy brytyjski pięściarz wagi junior ciężkiej Lawrence Okolie (10-0, 7 KO) chciałby zmierzać już w kierunku pojedynków ze światową czołówką swojej kategorii. Zdaniem nazywanego "Joshua Light" dwumetrowca, mógłby on już sprawdzić swoje umiejętności przeciw utytułowanemu weteranowi Denisowi Lebiediewowi (32-2, 23 KO). Okolie zebrał bardzo słabe recenzje za ostatnią walkę z Mattym Askinem, gdzie sędzia mógł ze spokojnym sumieniem zdyskwalifikować go za trzymanie przeciwnika.

- Wziąłbym pojedynek z Lebiediewiem na 100 procent. I to raczej wcześniej niż później. Każdy przeciwnik z pierwszej dziesiątki będzie dobrym zawodnikiem. Nie zaprzątam sobie głowy myśleniem o takich rzeczach. Trenuję, doprowadzam się do najlepszej formy z możliwych i staram się uczyć w każdej walce. Z moim warunkami fizycznymi mogę sobie pozwolić na dużo, ale w miarę podnoszenia poprzeczki, trzeba pokazać więcej umiejętności technicznych. Trzeba wypracować okazję do zadania mocnych ciosów, trzeba zamaskować swoją siłę - powiedział Okolie.

- Jestem dużym i bardzo silnym facetem. Korzystanie z tego, to dla mnie bezpieczny sposób walki. Teraz chciałbym pokazać więcej umiejętności, boksować na większym luzie. Nie boję się już, że stracę zero w rekordzie. Chciałbym teraz mieć w ringu więcej przyjemności - dodał Lawrence.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem