View Single Post

stare 10-01-19, 13:16   #3 (permalink)
Dariusz Chmielarski
Felietonista

Nominowany 226 razy w 55 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 14
Domyślnie

Cieszę się, że wreszcie spotkałem opinię kogoś (sędziego ringowego Franka Garzy), kto widział 2 rundę tej walki podobnie, jak ja. Dla mnie była to rewelacyjna runda Gołoty. Nie tylko nie dał się dobić po nokdaunie pod koniec pierwszej, ale zaprezentował kilka doskonałych akcji i parę razy mocno trafił nacierającego Tysona. Nigdy nie punktowałem jej "na chłodno", ale pamiętam, że na żywo przyznałem 2 rundę Gołocie i uznałem, że częściowo odrobił straty z 1 rundy. Nie będę się przy tym upierał. Być może runda była dla Tysona, ale na pewno Gołota "wrócił do gry" i po 2 rundach końcowy rezultat był sprawą otwartą.

W Polsce dominuje opinia, że Gołota przegrywał z kretesem, nie miał szans, a nawet, że słusznie zrobił, uciekając z ringu. Ja obstaję przy tym, że było inaczej, a opinia Garzy mnie w moim poglądzie na tę walkę umacnia. Rejterada Gołoty uświadomiła mi natomiast, że jego problemy psychiczne są naprawdę poważne i prawdopodobnie nigdy sobie z nimi nie poradzi, w związku z czym nie osiągnie sukcesów na miarę swojego talentu.

Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem