View Single Post

stare 09-01-19, 12:44   #1 (permalink)
Andrzej Pastuszek
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 621 razy w 116 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 48
Domyślnie Vargas: Pacquiao zbyt szybki, zbyt doświadczony i wytrzymały dla Bronera

Już za dziesięć dni w Las Vegas dojdzie do pojedynku pomiędzy Mannym Pacquiao (70-7-2, 39 KO) a Adrienem Bronerem (33-3-1, 24 KO). Dla jednego zwycięstwo może oznaczać rewanżowy pojedynek z Floydem Mayweatherem, dla drugiego utrzymanie się w dużej grze. Jessie Vargas, który miał okazję skrzyżować rękawice z obydwoma pięściarzami stawia na atuty "Pac Mana" w tej konfrontacji.

- To dobra walka, jednak moim zdaniem szybkość, doświadczenie i wytrzymałość Pacquiao zadecydują o zwycięstwie. Również ringowe przywództwo będzie po stronie Filipińczyka. Broner potrzebuje w ringu czasu na decyzje, a z Pacquiao takiego czasu nie ma. On wykorzysta moment zawahania i trafi cię trzema albo czterema ciosami. Manny walczy szybko i intensywnie. Nawet jak nie trafia, to wypuszcza ciosy tak szybko, że wygląda to na trafienia - powiedział Vargas.

- Chciałem natychmiastowego rewanżu z Pacquiao, ale nie chcieli mi go dać. Nie możesz nikogo zmusić do walki. Prosiłem o rewanż. Z każdej walki, nawet wygranej, można wyciągnąć wnioski i zrobić to lepiej
- dodał Jessie, który przegrał na punkty z Pacquiao i zremisował z Bronerem.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem