View Single Post

stare 08-01-19, 13:29   #5 (permalink)
macius
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ale zajebisty wywiad, szacunek. Sokołowski to trzeźwo myślący chłop, doskonale zdaje sobie sprawę, że wyżej ch.ja nie podskoczy i w zasadzie dobrze mu tu gdzie jest.

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Mógłby go zaprosić AW na walkę z Różańskim np. jako co-main event jakiejś gali. Ja bym to chętnie obejrzał. Jest też opcja Tymexu i Siwego, ale ten raczej na coś takiego by nie poszedł. A tak w ogóle to fajnie poczytać o takich spostrzeżeniach faceta, który po prostu się bije, bez kalkulowania, całej tej medialnej podniety, pozerstwa.
Nie wydaje mi się, żeby Tymex albo Yale zaryzykowali zniszczenia nieskazitelnych rekordów swoich herosów.
Tak sobie myślę, że zawzięty Sokołowski to by było realne zagrożenie dla The Pina nawet.

A tak mi wpadło do głowy teraz, że jeśli Krzysiu(ten, który lubi drapać po plecach) chciałby coś jeszcze w boksie robić, to takim ewentualnym pojedynkiem z Kamilem by pokazał, że między nogami ma jednak jajca a nie waginę. I z tego trochę wyblakłego nazwiska można by jeszcze trochę złota wycisnąć, gdyby to w mediach jakoś ładnie przyozdobić w jakie MB promołszyns czy coś takiego...

macius jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem