View Single Post

stare 05-12-18, 08:01   #22 (permalink)
Konrad "Budyń" Budynek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Postów: 1536
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał boks i czil Zobacz post
Chyba Hearn pojechał i znowu rzucił te same warunki co wcześniej, bo już zarówno Wilder jak i Lou DiBella mówią że wolą rewanż z Furym a Wilder wkurwiony pisze żeby se Joshua walczył z bokserami drugiej kategorii.

Nawiasem mówiąc Joshua nie ma żadnych opcji które mogłyby skalą rywalizować z walką Fury - Wilder. Najlepszym dostępnym przeciwnikiem byłby Ortiz ale na to się nie zanosi, więc zostaje rewanż z Whytem albo Pulew. Bo to gadanie o walce z juniorciężkim Usykiem i półciężkim Wardem mam nadzieję że można spisać na karb jakiejś trefnej partii koksu która się akurat trafiła Hearnowi, i że nie należy tego brać na poważnie.
Hearn z tego co się orientuje póki co nie rzucił jeszcze żadnych warunków, ponieważ wczoraj miał 4 godzinne spotkanie z Gołowkinem w sprawie kontraktu. Zatem wygląda na to, że póki co nie doszło do żadnej rozmowy na ten temat. Liczba sprzedanych pakietów PPV w USA nie wynisie mniej niż 300 tysięcy, ale także nie wzrośnie o drugie tyle, zatem negocjacje będą trudne. Dojdą do tego wyniku jeszcze liczby PPV z UK ale to nie powinno być wielkim argumentem dla Wildera podczas negocjacji z Joshuą ponieważ Brytyjczycy nie wykupili łączy dla Wildera tylko dlatego, że walczył z Furym.

A prawda ogólnie jest taka, że krzyk medialny to jedynie zasłona dymna dla pompownia atmosfery, jeśli Haymon zaakceptuje warunki Hearna to ani Finkel, ani DiBella ani tym bardziej Wilder nie będzie miał za dużo do gadania. Takie przynajmniej jest moje zdanie.

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem