View Single Post

stare 04-12-18, 13:42   #10 (permalink)
junior_13j
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Konrad "Budyń" Budynek Zobacz post
Joshuę łatwiej naruszyć niż w mojej opinii Wildera, natomiast dobicie go to inna sprawa. Uważam, że jak AJ dostanie bombę od Wildera i padnie tak jak z Kliczko to po prostu po wznowieniu Wilder ruszy i cepami doprowadzi albo do ponownego liczenia albo przerwania pojedynku przez sędziego, bez względu na miejsce. To Joshua musi kombinować, jak nie dać się trafić bądź nie doprowadzić do sytuacji w której Wilder naciera. Ma na to papiery, pytanie czy mu się uda zrealizować plan?
Skąd taki wniosek? Po tym, że nie padł z Ortizem? Tylko sorry jak Ortiz nie potrafi położyć takich tuzów jak Scott, czy Kauffman to dlaczego miałoby mu się udać z Wilderem? To że Wilder ustal z Kubańczyków nie jest żadnym wyznacznikiem mocnej szczęki. Fury też go solidnie naruszył mimo że nie słynie z mega uderzenia a też sposób zadawania jego ciosów na dużą siłę nie wskazuje (brak skrętu ciała). Także twierdzenie że Wilder ma mocniejsza szczękę niż Aj jest dla mnie mało warte. Tak naprawdę szczęka DW nigdy nie została solidnie przetestowana. On nigdy nie otrzymał takiego strzału jak Aj z Kliczką. A Brytyjczyk póki co zdał ten test na 5. Wstał po czystym uderzeniu punchera i przetrwał. Kiedy DW coś takiego zrobił? Ja jakoś takiego faktu nie pamiętam.

junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem