View Single Post

stare 04-12-18, 10:15   #4 (permalink)
Konrad "Budyń" Budynek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Postów: 1536
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dinamita Zobacz post
Wilder ma świadomość, że został w zasadzie tylko Joshua. Tylko Anglik da wielką wypłatę i do tego jest większe prawdopodobieństwo wygrania niż z Furym. Joshua jest bardziej statyczny i nie tak śliski do wyboksowania.
Z jednej strony na pewno Joshuę Wilderowi będzie łatwiej trafić niż Fury'ego, bez dwóch zdań, natomiast bardzo ważny jest w tej sytuacji aspekt biznesowy. Jeśli Wilder pójdzie w kierunku rewanżu z Furym, zgarnie znów dużo siana ale będzie miał o wiele mniejsze szanse na zwycięstwo niż w pierwszym pojedynku. Jeśli natomiast obierze teraz za cel Joshuę, to

a)albo nie wygra i zgarnie większe pieniądze niż za rewanż z Furym, który i tak będzie ewentualnie można później zorganizować bo Fury jest otwarty na wszystko a Brytyjczycy i tak wykupią dla tego pojedynku stadion,

b) Wygra z Joshuą a następnie przegra, zwielokrotniając sumy z walki unifikacyjnej,

c) wygra z Joshuą, przegra i będą chcieli zrobić trzecią walkę, co dołoży kolejną wielką wypłatę,

d) dwukrotnie wygra, zarabiając największe możliwe pieniądze i mając dodatkowo jeszcze przed sobą rewanż z Furym o wszystkie laury.

Oczywiście to luźne przemyślenia, natomiast nie ma od strony finansowej bardziej opłacalnego teraz kierunku niż Joshuą, nawet po wątpliwym remisie z Furym.

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem