View Single Post

stare 04-12-18, 10:05   #1 (permalink)
Konrad "Budyń" Budynek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Postów: 1536
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Joshua odpowiada Wilderowi i Fury'emu, deklaruje gotowość do walki z każdym z nich


Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), skierowaną w stronę Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) i Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) w kwestii organizacji ewentualnych walk. Bohaterowie ostatniej soboty niemal w tym samym czasie stwierdzili, że są bardzo chętni na pojedynek z zunifikowanym mistrzem "królewskiej" kategorii. Taki pomysł podoba się również przebywającemu aktualnie w Stanach "AJ-owi", który deklaruje, że weźmie starcie z każdym z nich z otwartymi ramionami.

- Co zajęło temu głupcowi tyle czasu? My mielibyśmy nie być zainteresowani?!! Tak czy siak, dobra robota Fury! Chcieli cię dostać bo zakładali, że jesteś skończony! Dam ci sprawiedliwy [podział], kiedy będziesz gotowy! Któremukolwiek z was! - grzmi zazwyczaj spokojny czempion.

Atmosfera wokół walki kolosów wagi ciężkiej robi się coraz bardziej gorąca. Fury, dzięki swojemu występowi przeciwko Wilderowi, może śmiało traktować się jako zwycięzca oraz niekoronowany mistrz. Jego dyspozycja na swój sposób przywróciła blask mniej wartościowemu przez lata tytułowi "lineal champ", czyniąc sytuację z jednej strony kuriozalną, lecz z drugiej niesamowicie interesującą. Czy faktycznie jest szansa, aby już w kwietniu doszło do walki dwóch z trzech aktualnie najlepszych "ciężkich" globu? Wydaje się, że pierwszy raz tak, bo chyba nigdy nie będzie aż tak dużego zainteresowania taką walką jak teraz. Tym bardziej, jeśli któryś po drodze dozna porażki. A jej widmo wydaje się bardzo mocno zaglądać w oczy Wildera przy okazji rewanżu z "Królem Cyganów". Skoro zatem są chęci, to teraz trzeba się tylko dogadać pod względem finansowym. Tylko, albo aż.
Źródło: Twitter/Anthony Joshua

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem