View Single Post

stare 04-12-18, 07:18   #4 (permalink)
Konrad "Budyń" Budynek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Postów: 1536
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Jaka wiekszosc, skoro team Furego czy Widlera nigdy nie byl w LA. Od poczatku bylo wiadomo, ze chodzi o GGG i Loeffera mieso armatnie jako zbedny dodatek.

GGG bedzie w DAZN, w Fox/SHO nigdy nie zarobi wiecej jak 2-3 mln, a Canelo 3 walka to jest jednak ponad 10 baniek za 1 walke.
Nie ukrywajmy, że zdecydowanie ponad połowa w pierwszej myśli miała właśnie Wildera. Dopiero, jak obserwatorzy zaczną analizę bez emocji to się okaże, iż może chodzić o kogoś innego.

Kontrakt z Haymonem nie będzie przeszkadzał Gołowkinowi w trzecim starciu z Canelo. Al wie, że jeśli do takiej walki miałoby dojść, to tylko i wyłącznie na DAZN więc podpisując kontrakt ma świadomość, że ten raz GGG musiałby wystąpić poza SHO/FOX. Inna sprawa, że Haymon niemal na pewno interesuje się tylko osobą Gołowkina, podczas gdy oferty z DAZN i ESPN to oferty pakietowe także dla innych zawodników Loefflera. Zobaczymy co się wydarzy, natomiast ja nie byłbym taki przekonany o dołączeniu GGG do DAZN skoro do gry na poważnie wchodzi Al.

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem