View Single Post

stare 03-12-18, 23:12   #1 (permalink)
Konrad "Budyń" Budynek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Postów: 1536
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Gołowkin rozmawiał z Haymonem o współpracy, Hearn zwiększa starania o podpis Kazacha


Jak podaje dziennikarz The Ring, Mike Coppinger, jeden z najbardziej łakomych kąsków na bokserskim rynku, Giennadij Gołowkin (38-1-1, 34 KO), podczas gali organizowanej w Staples Center w Los Angeles spotkał się z Alem Haymonem w sprawie nawiązania współpracy i występów na organizowanych przez niego galach PBC. Rozmowy poszły dobrze a sam Haymon jest pewny, iż może zagwarantować "Triple G" bardzo ciekawe walki. Podpisanie kontraktu z "GGG" może nie być jednak takie łatwe, ponieważ konkurencja nie ma zamiaru odpuszczać.

Jak wiemy, kilka minut po południu dnia dzisiejszego Eddie Hearn poinformował, że wybiera się w podróż do Los Angeles. Pierwszym skojarzeniem były oczywiście ewentualne negocjacje z obozem Deontaya Wildera w sprawie kwietniowej walki z Anthonym Joshuą na Wembley. Jak się okazuje, ewentualne rozmowy z obozem "Brązowego Bombardiera" miały być tylko jednym z powodów, dla których Brytyjczyk wybrał się do "Miasta Aniołów". Innym, prawdopodobnie podstawowym jest zintensyfikowanie starań o podpis Kazacha pod kontraktem dotyczącym współpracy z platformą DAZN. Według źródeł Hearn nie tylko ma starać się przechylić szale na korzyść swojego partnera ale, jeśli tylko to możliwe, już teraz pozyskać Gołowkina.

Giennadij od września nie posiada umowy z żadną telewizją, która to wygasła po przegranym rewanżu z Saulem Alvarezem, transmitowanym przez HBO. Od samego początku dużo się mówiło, iż wszyscy poważni gracze, a więc DAZN, ESPN i Showtime będą czynić usilne starania, aby zakontraktować byłego czempiona wagi średniej. W pewnym momencie wydawało się, że na scenie zostali tylko dwaj pierwsi, jednak teraz sytuacja się zmieniła. Jak zapowiedział swego czasu promotor Gołowkina, Tom Loeffler, do końca roku poznamy decyzję Kazacha w sprawie jego przyszłości. Kto wie, może nie będziemy musieli czekać nawet tyle.

Źródło: Twitter/Mike Coppinger

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem