View Single Post

stare 03-12-18, 14:28   #1 (permalink)
Krystian Sander
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie "Cwaniak" Ushona zamierza wrócić na ring w Hamburgu, Mateusz Borek chce to zablokować

Ciekawe informacje docierają do nas z Twittera. Jak wiemy, Betuel Ushona (36-6-1, 9 KO) miał być rywalem Łukasza Wierzbickiego podczas gali "Wojna Domowa" w Radomiu. Bokser z Afryki wycofał się ostatecznie z tej walki (zgłosił kontuzję barku), jednak wyzdrowiał błyskawicznie i 15 grudnia ma boksować w Niemczech z Sebastianem Formellą.

Sęk jednak w tym, że wjazd do strefy Schengen załatwił Ushonie Mateusz Borek. Wszystko po to, by Namibijczyk mógł dotrzeć na walkę w Radomiu. Ten jednak otrzymał lepszą ofertę z Niemiec i zapomniał o Polakach. Mateusz Borek zamierza zablokować starcie Ushony w Hamburgu.

- Zrobię wszystko, by nie wyleciał na walkę z Formellą. Czy mi się uda, nie wiem. Ja zagwarantowałem za niego i jeśli cokolwiek zrobi w strefie Schengen, to ja musiałbym wziąć odpowiedzialność. Bo moja firma dała gwarancję. Na tej podstawie załatwialiśmy wizę. Cwaniaczek - pisał na Twitterze Mateusz Borek.

Co ciekawe, według BoxReca menedżerem Ushony jest Polak, dobrze znany na Twitterze Martin Mikołajczak, współpracujący też choćby z Michaelem Hunterem.

Źródło: Twitter

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem