View Single Post

stare 24-07-18, 12:44   #1 (permalink)
Andrzej Pastuszek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Postów: 10704
Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Dillian Whyte: Tony Bellew i Aleksander Powietkin to tchórze


Dillian Whyte (23-1, 17 KO) jest przykładem zawodnika, który podejmuje wyzwania i nie unika trudnych pojedynków. Pomimo, że jest bardzo bliski walki o mistrzowski tytuł, to jednak podjął ryzykowną walkę z Josephem Parkerem. W nadchodzącą sobotę w Londynie Dillian może zaprzepaścić swoje wysokie miejsce w rankingach, ale nie wahał się ani chwili. Pięściarz z Brixton wymienia jednak zawodników, którzy mają zupełnie inne podejście do sportu. To Tony Bellew i Aleksander Powietkin.

- Wszyscy wiedzą, że wyszedłbym do walki z Tonym Bellew każdego dnia tygodnia. Nie można powiedzieć tego o nim. Nic do niego nie mam, ale jeśli chce walczyć w wadze ciężkiej, to musi walczyć z prawdziwymi zawodnikami tej kategorii. On z niektórymi nie chce - powiedział Whyte.

- Aleksander Powietkin potrafi rywalizować na najwyższym poziomie, ale też jest tchórzem. Po znokautowaniu Davida Price'a dostał od nas ofertę i przyjął ją. Dwa tygodnie później się wycofał z tej walki. Chciałem pomścić Price'a, który sam był blisko znokautowania Powietkina - tłumaczy Dillian.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem