View Single Post

stare 09-07-18, 19:06   #1 (permalink)
Andrzej Pastuszek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Postów: 10612
Nominowany 632 razy w 119 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 49
Domyślnie Winky Wright stawia na Wildera w walce z Joshuą


Legendarny Winky Wright uważa, że to mistrz WBC Deontay Wilder (40-0, 39 KO) wyszedłby górą z unifikacyjnego starcia wagi ciężkiej z czempionem IBF, WBA i WBO Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO). Na razie obozy obu pięściarzy nie mogą się porozumieć, ale wydaje się, że konfrontacja dwóch bombardierów jest nieuchronna.

- Moim zdaniem obaj są dobrymi zawodnikami, ale Wilder jest bardziej atletyczny i trudniejszy do trafienia. Jego prawa ręka jest bardzo niebezpieczna, ale Wilder nie może polegać na niej cały czas. Musi urozmaicać swoje akcje. Joshua potrafi to robić i też bije bardzo mocno, ale zdecydowanie stawiam na Wildera - ocenia Winky.

- To nie potrwa dwanaście rund, chyba że jeden z nich zacząłby uciekać, kiedy zostałby zraniony. Nie wierzę jednak w to. Wilder tego nie zrobi, Joshua też nie, zwłaszcza kiedy widziałem jak walczył z Kliczką. Był w opałach, trochę poruszał się po ringu i zaraz znowu zaczął rzucać swoje bomby. Obaj mogą być zranieni, ale obaj mają wolę, by wstać z desek i wygrać. Teraz muszą pokazać w walce, który z nich jest najlepszy
- uważa Wright.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem