View Single Post

stare 03-07-18, 10:27   #1 (permalink)
Andrzej Pastuszek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Postów: 10704
Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Bellew: "czysty" Powietkin nie ma szans z Joshuą. Ja też bym go zniszczył


Jak wiemy, Anthony Joshua (21-0, 20 KO) i Aleksander Powietkin (34-1, 24 KO) poddadzą się testom anty-dopingowym VADA przed ich walką, co zdaniem Tony'ego Bellew całkowicie zmieni rozkład szans w takim pojedynku. "Bomber" uważa, że "czysty" Powietkin nie ma startu nie tylko do Joshui, ale i nie sprostałby również samemu Bellew.

- Powietkin na dopingu to zupełnie inny zawodnik. Zniszczyłbym "czystego" Powietkina, ale z tym na dopingu nie miałbym żadnych szans. Taka jest rzeczywistość. Joshua znowu będzie taki jak wcześniej, czyli wyjdzie do ringu po nokaut. Nikt nie chce oglądać 12 rund szachów w wadze ciężkiej - powiedział Bellew.

- Joshua zniszczy Powietkina. Zmiażdży go w ciągu trzech, czterech rund. Price był pięć sekund od skończenia Powietkina, ale uratował go gong. Rosjanin płynął po ringu stylem grzbietowym, co świadczy o tym jak mocno bije Price, ale też o słabości Powietkina. On jeszcze do kolejnej rundy wyszedł na miękkich nogach, ale ostatecznie Davidowi się nie udało. Wiem od zawodników, którzy sparowali z Powietkinem, że na dopingu jest to po prostu zwierzę ringowe, ale dużo traci bez niedozwolonego wspomagania
- uważa Tony.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem