View Single Post

stare 20-06-18, 22:44   #8 (permalink)
Bred
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
No i dobrze, trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje slowa. Polsat bardzo nerwowo reagowal na NGB. Mam nadzieje, ze jeszcze Najman cos zorganizuje. Wieksza konkurencja, lepiej dla nas.
Jeśli Najman będzie proponował to co działo się na PGE włącznie z samym sobą to Polsat może spać całkiem spokojnie.
Nerwowo reagowały raczej jednostki związane z Polsatem a zajmujące sie promocją sportów walki a właściwie to dwóch panów z KSW.Od Borka nie słyszałem żeby piorunami rzucał.
Poza tym z tych podziałów to póki co nie wytworzyło się nic co mocno przyciągnęłoby kibica przed tv czy na halę.Sprawdzone nazwiska tyle,że promowane przez różnych ludzi.
No i pamiętajmy o jednym ,Kostyra jest jedynie komentatorem w Polsacie,jego główne zajęcie to szefowanie redakcji sportowej w SE i to jest jego.Swoje vlogi tworzy pod szyldem SE a nie Polsatu.
Poza tym Kostyra jest dla mnie bardziej wiarygodnym człowiekiem od Najmana.Ciekaw jestem czy w ogóle do jakiejś sprawy dojdzie a jeśli już dojdzie to nie zdziwi mnie wyrok na korzyść p.Andrzeja.

Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem