View Single Post

stare 07-06-18, 19:00   #1 (permalink)
Wiechu
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Pożegnanie Adriana Golca

Drodzy czytelnicy, miłośnicy boksu. Z wielkim żalem, bólem i łzami w oczach jestem zobligowany poinformować Was, że członek naszej społeczności, redaktor Adrian Golec nie żyje.

Adrian zmarł 26 maja. Jego ciało spoczęło na cmentarzu w rodzinnym Lidzbarku Warmińskim. Miał zaledwie 42 lata. Adrian nie miał żony i dzieci. Przyczyna śmierci została określona jako naturalna, nie znamy więcej szczegółów.

Adrian dołączył do nas w 2010 roku i praktycznie od początku zaangażował się w działalność redakcyjną. Był redaktorem jeszcze przede mną, przez te 8 lat pobił pewnie sporo rekordów jeżeli chodzi o ilość publikacji. Przez swoje życie prywatne dużo doświadczył i osoby znające go bliżej wiedzą, że nie zawsze miał łatwo i otarł się już wcześniej o śmierć. Część z Was czytała jego teksty i pisała z nim od dawna. Część pamięta tylko ostatnią jego aktywność. Ja miałem okazję poznać go trochę bliżej. Adrian był wielkim indywidualistą i w życiu prywatnym, i w biznesie, i na boxingu. Jednoosobowa armia, która bardzo często niosła na barkach większą część odpowiedzialności za content na stronie. Adrian był osobą nieprzeciętnie inteligentną, bardzo refleksyjną, z rozległą wiedzą na wiele dziedzin. Dużo pisał, dużo czytał i przede wszystkim kochał dyskutować z innymi – stąd sami świetnie go znacie.

Adrian traktował Boxing.pl jak najbardziej poważnie. Jako istotną część swojego życia, stąd okazywał tu wiele emocji. Adrian przez lata kształtował charakter tego miejsca, miejsca głębokiej, nieskrępowanej wymiany myśli na temat tego szlachetnego sportu i na wiele innych tematów.

Bez niego to już nie będzie to samo miejsce. Spoczywaj w pokoju przyjacielu. Dałeś nam wiele powodów do śmiechu, refleksji, pogłębiłeś wiedzę tysięcy fanów dzielących z tobą miłość do boksu.

Głęboko żałuję, że już Cię z nami nie ma.

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem