View Single Post

stare 16-05-18, 11:14   #1 (permalink)
Przemysław Wałowski
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Postów: 687
Nominowany 35 razy w 11 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie Haye: 5 maja nastąpiło przekazanie pałeczki Joyce'owi


Promotorzy wschodzącej gwiazdy brytyjskiej wagi ciężkiej, Joe Joyce'a (4-0, 4 KO), są zachwyceni postawą, jaką pięściarz prezentuje w swoich pojedynkach. 5 maja Joyce dopisał do rekordu kolejne zwycięstwo przed czasem, a główny promotor Brytyjczyka, David Haye (28-4, 26 KO), jest przekonany, iż jego podopieczny zostanie niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej. Na tej samej gali w walce wieczoru "Hayemaker" przegrał przed czasem w rewanżowej walce z Tonym Bellew. 38-latek nie ogłosił jednak zakończenia kariery.

Sam Joyce wyraża chęć walki z zawodnikami, którzy znacznie odbiegają poziomem od jego czterech pierwszych rywali w zawodowej karierze. Wcześniej srebrny medalista olimpijski wspominał, że chętnie zmierzyłby się z Dereckiem Chisorą, Jarrellem Millerem bądź Hughiem Furym.

5 maja nastąpiło przekazanie pałeczki. Joe wyglądał imponująco, zdobywając tytuł Commonwealth. To jedynie początek jego fascynującej podróży, której celem jest zostanie niekwestionowanym mistrzem w wadze ciężkiej, a ja jestem dumny, że mogę w tej podróży uczestniczyć – przyznał Haye.

Waga ciężka jest urokiem tego sportu, zdobycie tytułu Commonwealth to początek. Z tą ekipą, którą mam, żadne wyzwanie nie jest dla mnie za duże. Jestem bardziej niż pewny, że widzimy już wierzchołek góry lodowej. Zrobiłem miejsce w swoim pokoju na to trofeum, ale jest jeszcze dużo przestrzeni na inne tytuły. Chcę podziękować mojej rodzinie, przyjaciołom, zespołowi za wsparcie. Nie zawiodę was – zapewnił Joyce.

Źródło: Boxingscene

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem