View Single Post

stare 25-04-18, 14:35   #1 (permalink)
Adrian Golec
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Stevenson: wygram przez nokaut. Mam najlepszy lewy hak w dzisiejszym boksie

Adonis Stevenson (29-1, 24 KO) jest przekonany, że jego najbliższy rywal, Badou Jack (22-1-2, 13 KO), podzieli losy większości jego przeciwników. Walka o należący do "Supermana" pas WBC wagi półciężkiej odbędzie się 19 maja w Toronto. Oto co mieli do powiedzenia obaj pięściarze.

- Nie mogę się już doczekać kolejnego zwycięstwa przez nokaut. Jestem z Kronk Gym i my zawsze szukamy nokautu. Jack jest dobrym, technicznym bokserem. Był mistrzem. Jest twardy i na pewno nie zlekceważę go. Będę przygotowany na wszystko, co może spotkać mnie między linami. Walczę na ojczystym ringu w Kanadzie i chcę dać swoim fanom pokaz dobrego boksu. Mam moc w pięściach i najlepszy lewy hak w dzisiejszym boksie. Mam dwanaście rund na to, by choć raz zahaczyć szczękę rywala i zakończyć pojedynek. Nie jest to skomplikowane. Nie potrzebuję trzech czy czterech strzałów. Potrzebuję jednego strzału, a ty już nie dojdziesz do siebie. W takim przypadku dokończę już robotę - mówił Stevenson.

Badou Jack nie przestraszył się panczera z Kanady i przewiduje swoje zwycięstwo.

- Prosiłem o tę walkę przez długi czas, chciałem walczyć z nim wszędzie, włącznie z jego podwórkiem. Wiem, że jest dobry i bardzo niebezpieczny i właśnie dlatego chcę z nim walczyć. Chodzi o to, by najlepsi walczyli z najlepszymi. Przywiozę pas WBC do Las Vegas - powiedział Jack.

Źródło: Fightnews.com

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem