View Single Post

stare 13-01-18, 11:54   #25 (permalink)
Adrian Golec
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
widze kolega się znowu z łańcucha zerwł XD i cóż za zmiana polityki...no no obrońca domniemania niewinności...a choćby w temacie o walce Ward - KOval pisałeś o 100 % koksiarstwie tego pierwszego ...a tu proszę prosze można moralizować innych?

Pytanie za 10 punktów czy Pan Adrian zawsze musi być w opozycji do wszystkich nawet do własnych przekonań sprzed miesiąca ttylko aby kręcić mini gównoburze w tematach i i nabijać wyświetlenia na forum?
Pisałem o 100% na koksowany Wardzie? Daruj sobie takie rzeczy, gdyż godzą one w prawdę i moje generalne podeście do sprawy. Zawsze podkreślam -niczego nie biorę za pewnik, a bazuje na domniemaniach i spekulacjach. A jak masz zaczynać posty od "łańcucha" to wiedz, że moja opinia na temat Twojej osoby traci na wartości. Na tym ci zależy? Próba błyśnięcia w takich okolicznościach i złapania mnie na wtopie, zupełnie ci się nie powiodła. Zawsze ceniłem sobie precyzję komunikatu, a teraz możesz spróbować z tego wybrnąć przywołać moje opinie dot. Warda i koksu...

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem