View Single Post

stare 12-12-17, 23:03   #4 (permalink)
Taszun
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

mysle ze nie ma tu zadnego celowego "doradztwa" poniewaz jak Grabowski powiedzial na razie nikt nic nie moze bo obowiazuje kontrakt.
Sa tylko ludzie ktorzy sieja ferment a sa obok. Kazdy ma cos "ciekawego" do powiedzenia.
Zapewne ktos... przy okazji szepnal ze sa promotorzy ktorzy daja miesieczne wyplaty i w takiej sytuacji jak zlamana szczeka i dlugoterminowa rehabilitacja juz tam mocno nie doskwiera brak pieniedzy. Tylko czy myslenie w ten sposob prowadzi do bycia mistrzem swiata i czlowiekiem sukcesu czy to tylko myslenie nieudacznika ktory jak nie zarabia pieniedzy przez najblizsza godzine zycia obwinia wszystkich dookola a nie szuka samemu rozwiazan ktore rozwiaza chwilowy problem ale nie pozwola zboczyc z obranej drogi ktora ma prowadzic do bycia kims wielkim?

Tylko problem polega na tym ze co mnie to kurwa obochodzi ze ma zlamana szczeke? dlaczego ja mam sie litowac nad kims kto za 15 lat ma zostac mistrzem swiata i zarabiac miliony dolarow?! Jesli ja w to wierze i z tego powodu nie mam zamiaru mu wspolczuc widzac go jako mistrza swiata- bo jak moge patrzac na mistrza swiata odczuwac wspolczucie?! raczej odczuwa sie respekt,szacunek,radosc,podziw- to dlaczego on ma chwile watpliwosci?

Think big or you,re fired

Spokojnie- to dopiero pierwszy zakret w karierze. Do tego smieszny.
Smieszny dlatego ze na poczatku drogi. Widzial ktos na torze wyscigowym pierwszy zakret na ktorym mozna wypasc z drogi?! Nie! Celowo!
Ten kto buduje tor wie ze kierowca ruszajac nie zdarzy rozpedzic sie na tyle szybko zeby nie zdarzyl wyhamowac i dostosowac predkosci.
Po drugie- gdyby jednak jakis projektant wpadl na pomysl a -moze jednak-to zmarnowalby szanse na drugim zakrecie.
Pierwszy ostry zakret wyhamowalby skutecznie zapedy na rozwijanie predkosci do drugiego zakretu!

Uprzedze smieszkow. Niech mi odpowiedza po co robi sie zakrety ?!

Takze to samo jest w zyciu. Za malo Balski rozwinal predkosc zeby tak gwaltownie reagowac na zakrecie.
Za malo zdobyl w zyciu zeby strach byl tak wielki ze cos straci.

Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem