View Single Post

stare 19-07-17, 18:10   #1 (permalink)
Krystian Sander
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Postów: 18877
Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Wasilewski dla Boxing.pl: Szpilka przeżywa być może najtrudniejsze chwile w życiu


Prezentujemy Wam zapowiedź wywiadu, jaki jutro w całości opublikujemy na naszych łamach. Przepytaliśmy Andrzeja Wasilewskiego w temacie walki Artura Szpilki (20-3, 15 KO) z Adamem Kownackim (16-0, 13 KO), a poniżej prezentujemy fragment dotyczący samopoczucia "Szpili" po sobotniej klęsce.

Krystian Sander/Boxing.pl: Rozmawiał pan z Arturem po tej walce?

Andrzej Wasilewski: Wielokrotnie.

W jakim on jest nastroju?

W fatalnym. Przeżywa być może najtrudniejsze chwile w swoim życiu. Zdaje sobie sprawę, jak narozrabiał. Wie, że spieprzył. Zdaje sobie sprawę, że przegrał z bokserem, który na papierze był od niego słabszy, to go bardzo boli. Jego ego i męskość zostały brutalnie podeptane. Porażki z Jenningsem i Wilderem go tak nie bolały.

Gdy rozmawialiśmy kilka tygodni temu, stwierdził pan, że Artur musi walczyć, by wrócić do gry. Szpilka zawalczył, przegrał. W jakim jest dziś miejscu na tej bokserskiej mapie?

Bardzo trudne pytanie, nie znam na nie odpowiedzi. No bo przegrał walkę w najgorszy sposób, w jaki mógł. W związku z tym nie wiemy nic. Trzeba poczekać, Artur musi psychicznie odpocząć, dojść do siebie. Z całą pewnością Artur wróci do Polski. Dajmy mu odżyć i zastanowimy się, co dalej.

Źródło: Boxing.pl
Zdjęcie: Sylwek Wosko

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem