View Single Post

stare 19-07-17, 13:34   #4 (permalink)
mat.d
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ja mysle,ze Szpilka chcialby wrocic do Lpaina.. Uwazam nawet,ze byloby to jedyne idealne dla niego rozwiazanie.. On zyskal miesini,ale sflaczał mentalnie.. Wyjazd do USA,zmiana sztabu,trenera na wielka slawe,bylo dobre jako bodziec,ale tylko chwilowy bodziec.. Artur jest w goracej wodzie kapany,ma duzo pomyslow,zmian nastrojow,ale przede wszystkim - czytajac/sluchajac wywiady - jest wielkim narcyzem,przeceniajacym swoja wartosc sportową kilkunastokrotnie.. On mysli,ze jest/ze byl aktorem pierwszoplanowym w tej HW.. Jak sie okazalo karma jest bolesna i ta porazka wytlumoaczono mu wszystko bardzo dosadnie... Klika przykladow: Wychodzi kilka godzin po nokaucie dekady od Wildera i juz do trenera mowi o walce z Martinem,potem w mediach przewija sie Martin na okraglo,tak jak bylby w obiegu HW w samym czubie ,jak jakis TOP..Potem gdy Martin dostal baty od AJ,automatycznie "wlaka z Martinem mnie juz nie interesuje" tak jakby kurna byl wiecznym mantadory... Caly czas stawianie przeciw Joshui i stawianie w wywiadach siebie w osobie,ktora moglaby sprawdzic AJ..No zesz..Trzeba sie ciesszyc,,ze nie mialo to miejsca,bo Joshua by go zmiotl.. Tych przykladow sa setki.. Wartosc medialna/marketingowa przerosla stokroc wartosc sportowa i mamy co my Nie jesteem jego fanem,ale tez nic do niego nie mam,czasami to nawet lubie go posluchac bo jest specyficzny,a przy tym czuc pasje,ale jedank przez brakjakich kolwiek emocji do tego pana jestem w stanie obiektywnie ocenic to co przy nim sie dizeje..A to tak jak mowilem... Ps. Robil/robiono z niego drugiego Tysona/bialego Tysona,tymczasem - tak jak p. Lapin madrze i slusznie zauwazyl blizej mu bylo do Byrda Jak Artur chce wzbudzic w sobie dawna ikre i jeszcze sobie powalczyc na jakims tam poziomie,to niech ladnie spojrzy w strone Fiodora..Moze ten stanowczy,ale sie zgodzi go przyjac ponownie....

mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem