View Single Post

stare 05-07-17, 11:47   #1 (permalink)
Andrzej Pastuszek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Postów: 10704
Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Trener Bellew: Tony może pokonać Andre Warda


Po rewanżowym zwycięstwie Andre Warda (32-0, 15 KO) nad Siergiejem Kowaliowem, mistrz WBA, WBO i IBF w wadze półciężkiej nieoczekiwanie zaczął myśleć nad pojedynkami w wyższej kategorii wagowej i pojawiła się kandydatura Tony'ego Bellew (29-2-1, 19 KO) jako przeciwnika "S.O.G". Trener "Bombera" Dave Coldwell uważa, że jego podopieczny ma atrybuty potrzebne do pokonania Warda.

- Pomysł na pojedynek Warda z Bellew powstał nagle po zwycięstwie Andre nad Kowaliowem. Ward powiedział, że chętnie przejdzie do wagi cruiser i jeśli pieniądze by się zgadzały, to weźmiemy tę walkę. Czy jednak Tony zarobiłby tyle co za starcie z Haye'em? Jeśli będą podobne pieniądze, to Tony zmierzy się z Wardem
- powiedział Coldwell.

- Mówcie co chcecie, ale obecnie Ward przyjmuje sporo ciosów i Kowaliow go ranił. Ludzie powiedzą, że Kowaliow bije mocniej niż Bellew, ale Tony krzepnie w wadze cruiser, jest dobrym puncherem i różnica rozmiarów byłaby duża. Ward jest fantastycznym zawodnikiem, ale Bellew może z nim wygrać. To byłaby trudna walka przeciwko jednemu z najlepiej wyszkolonych bokserów, ale naszym zdaniem do wygrania - zapewnia szkoleniowiec.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem