View Single Post

stare 26-04-17, 20:14   #18 (permalink)
raptor853
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Panie Andrzeju

W mojej ocenie takimi wypowiedziami obraża Pan inteligencję kibiców boksu. Już nie po raz pierwszy wyprzedaliście Legionowo, i do tej pory niepotrzebne były ,,freak-showy'', wystarczył mocny ,,fight-card'' i ostre walki. Taki matchmaking szkodzi wizerunkowo wygrywającemu zawodnikowi, w tym wypadku K. Zimnochowi, który jak sam twierdzi ma poważne aspiracje. Takie walki go nie rozwijają, a kibice zamiast szanować zaczynają z niego kpić, i to jest wasza tj. promotorów wina. Sam mówi Pan, że ważna jest promocja zawodnika, ale pytanie czy po takich walkach odniesiecie długoterminowy marketingowy zysk??

Ocenia Pan polski rynek boksu w sposób bardzo surowy. Freak-showy może i są do zaakceptowania, ale tylko na prawdziwie dużych galach. W mojej ocenie od eventy jak Legionowo, powinny byc nakierowane przede wszystkim na kibica boksu ( tak ja to było do tej pory).

Społeczeństwo w Polsce się bogaci, grupa kibiców konsoliduje, są to dziesiątki tysięcy regularnie czytających i śledzących bokserskie newsy ludzi. Dlatego proszę o odrobinę szacunku a nie tłumaczenia ,,ze taki jest rynek''- rynek już dojrzał- teraz czas na promotorów.

PS. Widać ,że Zimnoch (mimo, iż przeciwnik wyglądał żenująco) wzmocnił się fizycznie, jest mocniejszy i agresywny. Chyba treningi w Anglii mu służą

raptor853 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem