View Single Post

stare 27-03-17, 16:49   #1 (permalink)
Krystian Sander
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Artur Szpilka rozważa tymczasowe zawieszenie kariery. Póki co czeka na dobrego rywala

Artur Szpilka (20-2, 15 KO) ma już dość oczekiwania na szczegóły swojej kolejnej walki. "Szpila" pauzuje od stycznia 2016 roku, a w ostatnich tygodniach upadły dwie walki z jego udziałem, w dodatku w dość niejasnych okolicznościach. Najpierw Artur miał się bić z Dominikiem Breazeale'em, potem z Adamem Kownackim. Niestety dla boksera z Wieliczki, do żadnej z tych potyczek nie doszło. Szpilka przerwał treningi i ogłosił, że jeśli szybko sytuacja się nie zmieni, zawiesi on, tymczasowo, rękawice na kołku.

- Przygotowania przerwałem. W sobotę nie miałem sparingu, dzisiaj nie mam treningu. Pogodziłem się z tym, że nie walczę. Nie jestem zabawką, którą można wyciągnąć z półki, kiedy się chce. To wszystko powinno być poważne. Jeśli nie pojawi się w miarę poważny przeciwnik, to poczekam na Dominika Breazeale'a. A jak to nie wyjdzie, to na chwilę zawieszam rękawice na kołku. Jestem tym zmęczony, będę musiał odpocząć - powiedział Szpilka.

Więcej w dzisiejszym wydaniu magazynu "Puncher".

Źródło: polsatsport.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem