View Single Post

stare 16-02-17, 23:50   #1 (permalink)
Tomasz Baranek
Redaktor Boxing.pl
  
 
Avatar Tomasz Baranek
 
Zarejestrowany: May 2010
Postów: 9640
Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Erislandy Lara został obywatelem USA


Przydomek "Amerykański sen", którym posługuje się Erislandy Lara (24-2-2, 14 KO), nabrał nowego, głębszego wymiaru. Pięściarz i jego żona spełnili wszystkie stawiane im wymagania i od czwartku mogą już oficjalnie nazywać się amerykańskimi obywatelami.

- Kiedy przybyłem do Stanów w 2008 roku, moim głównym celem było zostanie obywatelem tego wspaniałego narodu. Świadomość, że jestem teraz obywatelem Stanów Zjednoczonych Ameryki sprawia mi wielką radość. To była długa podróż do miejsca, w którym obecnie się znajduję i nie mógłbym tego dokonać bez mojej pięknej żony Yudi. Razem spełniliśmy wszystkie wymagania prawne, konieczne do uzyskania obywatelstwa - powiedział Lara.

- Zamieszkanie w Stanach było dla mnie i mojej rodziny ogromnym błogosławieństwem. Dzięki ciężkiej pracy i pomocy wielu dobrych ludzi wokół, byłem w stanie zapewnić najbliższym utrzymanie. Moim celem jest kontynuowanie bokserskiej kariery z moim zespołem i, jeśli Bóg pozwoli, zostanie członkiem Bokserskiej Galerii Sław - dodał.

Źródło: boxingscene

Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem