View Single Post

stare 02-02-17, 02:02   #8 (permalink)
mat.d
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bred Zobacz post
Ja nie bardzo rozumiem sytuację.Promotor obciąża telewizję,że ta nie wypromowała mu zawodnika.Narzeka na brak pieniędzy ale wyjazd i utrzymanie takiego Szpilki w Stanach kosztuje.Mieli wysłać też Cieślaka-również kosztuje.Przecież to Wasilewski jako promotor zabiera 30 % gaży Maćka a nie Polsat,jaki interes ma tv Solorza w promowaniu zawodników SKP ? Dla mnie pretensje niezrozumiałe choć koncepcja właściwa - przede wszystkim z punktu widzenia współwłaściciela SKP.
Łaszczyk odmówił wzięcia udziału w gali PBN ,która się zresztą nie odbyła , bowiem proponowano
mu marne pieniądze,to go odstawili na boczny tor.
Inwestycja w Szpilkę chyba zaczyna ich przerastać i reszta zawodników na tym cierpi.A przede wszystkim właśnie utalentowany Sulęcki.
100% racji Wlasnie o to mi chodzi. Najwieksza wina w tym bedzie promotorow jak zatraca takiego boksera jak Striczu...A nie takie zganianie na tv. I porwnywanie modelow biznesowych z WB(gdzie boks zaraz stanie sie ich swietem narodowym).. Mi to sie wydaje,ze sie zachlysneli tym Haymnem..Kuzwa, El dorado zobaczyli,a teraz tam wszystko stoi w miejscu,zawodnicy nie walcza,a jak dostaja jakies szanse to bardziej na oodstrzal (Szpila,Wawrzyk)

mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem