View Single Post

stare 07-01-17, 10:30   #1 (permalink)
Adrian Golec
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 31281
Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Marcus Browne z szansą na punkt zwrotny w karierze. Rywalem Williams Jr

Uważany do niedawna za spory talent spośród bokserów z USA, reprezentant drużyny olimpijskiej Stanów Zjednoczonych Marcus Browne (18-0, 13 KO) z wagi półciężkiej, wróci na ring 18 lutego. Po tym, jak niezwykle efektownie Browne rozprawił się z Gabrielem Campillo i Francisco Sierrą, amerykański mańkut trafił na niepokonanego Radivoje Kalajdzicia (22-1, 15 KO). Walka nie udała się faworyzowanemu Amerykaninowi, wymęczył swoje zwycięstwo, w którym nie zabrakło kontrowersji, lecz warto podkreślić, że Kalajdzić to bokser o prawdopodobnie dużych możliwościach i niewygodnym stylu. Tyle, że był pięściarzem nieznanym.

Tym razem Browne, chcąc myśleć o ratowaniu kariery, musi udowodnić swoją klasę w najbliższej walce. Rywal wydaje się idealnie trafiony, by sensownie przetestować teoretycznie bardziej utalentowanego zawodnika. Przeciwnikiem Browne'a będzie bowiem ostatni rywal Adonisa Stevensona Thomas Williams Jr (20-2, 14 KO)

Walka Browne - Williams odbędzie się w Cincinnati. Na tej samej imprezie wystąpią m.in. Adrien Broner, Gary Russel Jr czy też Jermell Charlo

- Szczerze powiedziawszy nie czuję się szczęśliwy po ostatniej wygranej. Czułem, że ta walka kompletnie mi nie wychodzi - mówił Browne, który ma szansę na punkt zwrotny w swojej karierze. Potencjalny, efektowny triumf nad niebezpiecznym Thomasem Williamsem Juniorem, przywróci wiarę zawodnika i kibiców w jego przyszłe sukcesy w limicie 175 funtów.

Źródło: Boxingscene
Zdjęcie: Bad Left Hook

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem