View Single Post

stare 22-04-15, 11:58   #2 (permalink)
Literatt
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ktory to juz raz dziekuje Andrzejowi za to co robi dla tego portalu? To nie wazeliniarstwo jakby ktos mial mnie zaraz zaszlufadkowac, to zwykle docenianie czyjejs roboty! Dzieki! A.P... jezeli Ty nie napiszesz kiedys zadnej ksiazki o boksie, to bedziesz dla mnie zmarnowanym talentem. Zmarnowanym bardziej niz Solisa, bardziej niz Ibeabuchi.
Nie traktuj tych ohow i ahow opacznie, bo jestem 100% hetero. Szacunek za sposob wypowiedzi, szacunek za ogromna wiedze i pasje do Naszego ukochanego sportu. Jestem kolejny raz pod wielkim wrazeniem caloksztaltu Twojej tworczosci na Boxing.pl.

Co do walki 100lecia, to teraz chyba kazdy wie dlaczego 5 lat temu nie byla ona potrzebna ani Arumowi ani TMT? Kibice byli na tak, ale TR I GBP/TMT nie pasowalo duzo rzeczy. Dawniej obaj bokserzy mieli status 1 i 2 P4P, nie po drodze byly ustepstwa, jak nierowny podzial i testy o ktore "plakal" Floyd. Dzis jest inaczej. Obaj szukaj wyplat, obaj sa jedna noga na emeryturze, a sama walka przyniesie 2x, albo nawet 3x tyle hajsu co kilka lat temu. Dobrze, ze Andrzej przywolal Leonard vs Hearns II. Dzisiaj wielu malkontentow, kreujacych sie na ekspertow narzeka, ze Floyd Manny to lipa, bo pozno, bo to nie waga ciezka etc. Ale wlasnie... jezeli mowa o Halgler-Hearns, czy Leonard-Herarns II, to wszystko bylo super... najwieksi walczyli z najwiekszymi i jakos mlode pokolenie fanow zapomina, ze te walki moglby byc znacznie wczesniej, niz sie faktycznie odbyly.
Choc dzisiaj byl juz ostatni dzwonek na Manny vs Floyd, to patrzac na ich ostatnie wystepy i obecna forme, jest ona wciaz jedna z najlepszych walk do zrobiania na dzis od strony sportowej. Od strony biznesowej jest bezsprzecznie najwiekszym wydarzeniem w historii tego sportu.

Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem