View Single Post

stare 23-12-14, 14:29   #1 (permalink)
Adrian Golec
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 31281
Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Beterbijew może walczyć w marcu z Chilembą, albo być gwiazdą gali w lutym

Następnym przeciwnikiem Artura Beterbijewa (7-0, 7 KO) może być Isaac Chilemba (23-2-2, 10 KO). Rosyjski panczer szykowany jest wstępnie na galę zawodowego boksu, która planowana jest na 14 marca w Kanadzie. Wówczas to w walce wieczoru mistrz WBO, IBF i WBA w limicie 175 funtów Siergiej Kowaliow spotka się w ringu z faworytem organizatora Jeanem Pascalem.

- Jest szansa, że dojdzie do tej walki. Jestem przekonana, że HBO z przyjemnością zaprezentuje to wydarzenie. Chilemba chciał tej konfrontacji, nim zobaczył ostatnią wygraną Beterbijewa nad Jeffem Page'em Jr - mówiła Kathy Duva, która jest promotorem Chilemby.

Promotor Beterbijewa Ivon Mitchell może mieć jednak inne plany wobec rosyjskiego pięściarza. Menedżer zakomunikował w piątek, że Rosjanin będzie gwiazdą gali planowanej na luty. Trudno zatem zakładać, że możliwa będzie wówczas marcowa walka Beterbijewa z Chilembą. Tym bardziej, że impreza Kowaliow – Pascal przewiduje inny bardzo interesujący pojedynek. W eliminatorze do pasa IBF wagi ciężkiej zmierzą się ze sobą Steve Cunningham z Wiaczesławem Głazkowem.

Źródło: journaldemontreal.com

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem