View Single Post

stare 24-11-14, 15:57   #1 (permalink)
Wiechu
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Postów: 9880
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Tony Bellew zagra u boku Sylvestra Stallone w hollywoodzkim serialu bokserskim

Tony "Bomber" Bellew (23-2-1, 14 KO) w sobotę zwyciężył po dwunastu rundach z Nathanem Cleverlym, skutecznie rewanżując się znienawidzonemu krajanowi za porażkę z 2011 roku. Długie "wiązanki" jakie Bellew ciskał w rywala na konferencjach być może przygotowały go na to, co czeka go teraz. Bellew mianowicie nie zamierza szybko wrócić do ringu, a zamiast tego uda się do USA, aby rozpocząć karierę na srebrnym ekranie.

31-latek z Liverpoolu zagra w hollywoodzkim serialu "Creed" z udziałem Sylvestra Stallone, który nawiązywać będzie do legendarnej serii filmów "Rocky". Bellew wcieli się w rolę "Ślicznego" Ricky'ego Portera, głównego rywala podopiecznego "Rocky'ego" - Adonisa Creeda, wnuka Apollo. Tytułowego bohatera zagra Michael B. Jordan, znany z głównej roli w filmie "Fruitvale".

- Szczerze powiedziawszy, chwilę przed pierwszym telefonem od producentów Everton przegrał z Chelsea 3-6, a ten gość się mnie pyta, czy chcę być częścią produkcji Sylvestra Stallone?

- Odpowiedziałem, żeby się pier******, mój zespół właśnie przegrał z Chelsea!

- Potem zadzwonił jeszcze raz i powiedział, że to nie żart. Odpowiedziałem, że moja drużyna właśnie przegrała z Chelsea i jak jeszcze raz zadzwoni, to go znajdę i nakopie mu do dupy. Ale potem zadzwonił jeszcze raz, powiedział "słuchaj, nie żartuję, on zobaczył cię w internecie i chce, abyś zagrał w tym filmie" -
w swoim stylu zdradził kulisy nawiązania współpracy Bellew.

Zdjęcia potrwają ok. 40 dni. Na planie obok Tony'ego Bellew ma pojawić się także Andre Ward.

Źródło: redakcja, Daily Star

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem