View Single Post

stare 11-11-14, 08:37   #2 (permalink)
Adrian Golec
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Jesteś tak dobry, jak twoja ostatnia walka.. mowi powiedzenie, które bywa słuszne, choć diabeł tkwi w szczegółach.. Na bazie ostatnich pojedynków puncherów z wagi półciężkiej, fani jak jeden mąż przesunęli swoje typy w stronę Kowaliowa, gdyby tak doszło do konfrontacji tych dwóch pięściarzy..

Według mnie nieznacznym faworytem jest Rosjanin, ale na moją ocenę nie mają zasadniczego wpływu ostatnie występy tych pięściarzy.. Kowaliow toczył dużą walkę i był do niej przygotowany perfekcyjnie, zwłaszcza pod kątem taktycznym..

Na ile pracę domową odrobił Stevenson, mając naprzeciw siebie ostatnio dużo mniej klasowego rywala.. ? Odpowiedź mieliśmy w walce, bo nie sądzę, by Kanadyjczyk mógł dać na ten moment gorszy występ. Chyba że okazałoby się, że wiek uniemożliwia już Kanadyjczykowi walkę na długim dystansie..

Generalnie Kowaliow - Stevenson nie ma wyraźnego faworyta..

Tak na marginesie to ciekaw jestem kulis zmiany barwy TV przez Hopkinsa i podpisnia przez niego kontraktu na walkę z Kowaliowem.. Albo to ruch Oscara i psikus w sronę Haymona.. albo sam Kosmita uznał, że Rosjanin jest w jego zasięgu, w odróżnieniu od Stevensona..

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem