View Single Post

stare 10-05-14, 22:00   #1 (permalink)
Wiechu
Redaktor Boxing.pl
  
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Postów: 9876
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Marcin Rekowski gotowy zastąpić Andrzeja Wawrzyka w walce z Albertem Sosnowskim

Jak przed chwilą poinformował dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek, Marcin "T-Rex" Rekowski (14-1, 11 KO) wyraził gotowość do zastąpienia Andrzeja Wawrzyka w pojedynku z Albertem "Dragonem" Sosnowskim (48-6-2, 29 KO) na gali 31 maja w Lublinie.

Wawrzyk musiał wycofać się z pojedynku o Mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej z powodu obrażeń jakich doznał w dzisiejszym wypadku samochodowym, o czym pisaliśmy szerzej we wcześniejszych doniesieniach.

Przypomnijmy, iż zarówno Marcin Rekowski, jak i Albert Sosnowski ostatnie swoje występy zanotowali 26 kwietnia na gali w Legionowie. "Dragon" w pierwszym pojedynku po ponad rocznej przerwie pokonał już w pierwszej rundzie Włodzimierza Letra. Rekowski miał znacznie trudniejsze zadanie, toczył bowiem rewanżowy pojedynek z Oliverem McCallem. Polakowi udało się zrewanżować Amerykaninowi wygrywając pewnie po 10 rundach na punkty. Walka była jednak wymagająca i w razie zaakceptowania jego kandydatury przez team Sosnowskiego, Rekowskiemu trudno będzie przygotować na 31 maja pełnię formy.

Źródło:
Polsat Sport, redakcja

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem